Pastuch Elektryczny .pl
 O firmie | Kontakt | mapa strony

     Ogrodzenia elektryczne - profesjonalne rozwiązania

     Oferujemy Państwu szeroki zakres urządzeń do budowy ogrodzeń elektrycznych. Celem naszej firmy jest dostarczenie profesjonalnych rozwiązań zgodnych z oczekiwaniami i potrzebami naszych klientów. Dokładamy wszelkich starań by skonstruowane ogrodzenia były w pełni wydajne, bezawaryjne i w stu procentach spełniały Państwa oczekiwania.

     W naszej dotychczasowej działalność zrealizowaliśmy setki, a nawet tysiące rozbudowanych systemów ogrodzeń elektrycznych jak i najprostszych rozwiązań dla małych gospodarstw wiejskich. Dzięki uwagom i sugestiom naszych klientów bogatsi jesteśmy o doświadczenia, które pozwalają nam oferować coraz doskonalsze urządzenia. Mimo wieloletniej tradycji cały czas współpracując z najbardziej renomowanymi światowymi firmami, oferujemy coraz to nowocześniejsze urządzenia. Dawno już minęły czasy kiedy pastuch elektryczny był jedynie bateryjką z elektryzatorem, który zasilał prowizoryczne druciane ogrodzenie. Obecnie nasi Klienci wymagają wielofunkcyjnych rozwiązań połączonych z modułami powiadamiania i kontroli stanu ogrodzenia. Nasze rozwiązania zasilają wielokilometrowe linie ogrodzeń gdzie chroniąc dziesiątki hektarów pastwisk i upraw.

     Oferujemy szeroką gamę rozwiązań począwszy od pastucha elektrycznego dla psa po profesjonalne rozwiązania systemowe ogrodzeń elektrycznych dla stadnin i rozległych pastwisk.

Od wielu lat profesjonalnie zajmujemy się ogrodzeniami elektrycznymi, oferując rozwiązania:
  • Pstuchy elektryczne ogrodzenia pastwisk
  • Elektryczne ogrodzenia przydomowe dla psów i innych zwierząt domowych
  • Ogrodzenia elektryczne do ochrony upraw przed dzikimi zwierzętami
  • Pastuchy elektryczne dla owiec i zwierząt narwistych
  • Elektryczne ogrodzenia wybiegów i padoków dla koni     Jesteśmy do Państwa dyspozycji

      Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani ogodzeniem elektrycznym prosimy o kontakt z naszą firmą zawsze jesteśmy gotowi by pomóc, doradzić i zaproponować odpowiednie rozwiązanie.


(c) Pastuch elektryczny